Get Adobe Flash player

Centralne odkurzacze

Podkategoria: Humor

 • Demoty »

  Portale takie jak demotywatory są powszechnie znane nie tylko w środowisku internautów. Lubianą stroną jest tez kwejk. Ale istnieje wiele innych im podobnych. Demotywatory są przedstawieniem punktu widzenia świata przez użytkowników sieci. Komentują bieżące wydarzenia medialne, polityczne, traktują o życiu, codzienności, ale także ukazują osobliwości. Obrazki z bystrymi komentarzami, to właśnie składa się na demoty, czyli treści zamieszczane na stronie. Wbrew nazwie jej celem jest nie tylko demotywowanie, ale także rozśmieszanie i poprawianie humoru. Na portalu znajdują się tak różnorakie wątki, że z pewnością zadowolą każdego.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • LoLbox - Śmieszne obrazki »

  LoLbox - Śmieszne obrazki, zdjęcia, fotki - Najlepszy zbiór w sieci.LOLbox.pl to serwis społecznościowy, umożliwiający publikację śmiesznych obrazków z życia codziennego, a także tworzenia komiksów. Jeśli myślisz, że udało Ci się zrobić śmieszną fotkę, pochwal się nią, koniecznie dodając ją do serwisu. Wpadnij obejrzeć zabawne wpadki innych, możesz oceniać jak również komentować zdjęcia innych użytkowników. Ogólnie wiadomo, że nic tak nie polepsza nastroju jak czyjeś niepowodzenie uchwycone i przedstawione w ciekawy sposób. Twórz, dodawaj, oceniaj i komentuj z Lolbox.pl !

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czerki.pl »

  Czerki.pl - W okresie kiedy "ale urwał" oraz kucyki władają humorem polskiego internetu pojawiła sie nowa strona. Są to czerki, każdy czerk jest na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o styl lub humor. Jeżeli znudził Cię syf i szukasz najlepszych obrazków w sieci. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monety »

  Filatelistyka i Numizmatyka - dystrybutor Collection. Kolekcjonerski sklep numizmatyczny oferuje monety, klasery i karty Telepin Tpin15. Medale, abonament na monety, akcesoria kolekcjonerskie, klasery, albumy, monety papieskie, kapsle do monet, znaczki pocztowe. Sklep numizmatyczny zaprasza Państwa po akcesoria kolekcjonerskie: pincety, wagi, lupy, kasety drewniane, kapsle, kasety, walizki oraz kufry Leuchtturm. Także monety takie jak: Złota Kolekcja Disneya, Kluby Piłkarskie - Polonia Warszawa, Europa bez Barier, Czesław Miłosz, Ferdynand Ossendowski.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Humor

Humor - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze