Get Adobe Flash player

Centralne odkurzacze

Adwokat Wodzisław Śląski

Adwokat Wodzisław Śląski Adwokat Patryk Riedel specjalizuje się sprawami o rozwód, sprawami o odszkodowanie za szkody górnicze, prawem karnym oraz prawem rodzinnym.Siedziba kancelarii mieści się w mieście Jastrzębie-Zdroj, Wodzisław Śląski i Katowice. Mecenas działa na terenie całego śląska. Proszę o umawianie się na spotkania telefonicznie pod nr.: 500 045 724 lub mailowo - adwokat.riedel@gmail.com Prowo górnicze

Szczegóły strony www.adwokat-riedel.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-riedel.pl:

Adwokat Wodzisław Śląski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • RADCA PRAWNY URSUS »

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatowul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 3402-495 Warszawatel. 501-683-319tel. 22-823-73-15e-mail: kancelariafhf@gmail.comKancelaria Prawna FHF Radcy Prawnego Piotra Flatow świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego (odszkodowania, spadki, rozwody, separacje, pozwy o zapłatę, windykacja należności), gospodarczego (spory między przedsiębiorcami), administracyjnego (reprywatyzacja, grunty warszawskie, odzyskiwanie nieruchomości), handlowego (rejestracja spółek, KRS, obsługa korporacyjna), pracy (wszelkie spory ze stosunku pracy), ubezpieczeń społecznych oraz inne, w zależności od potrzeb naszych klientów.Kancelaria stoi na stanowisku, że profesjonalna pomoc prawna nie musi być droga, nawet w Warszawie.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Online »

  Kancelaria Prawna Online to miejsce w sieci gdzie można szybko i anonimowo uzyskać profesjonalną poradę prawną w bardzo przystępnej cenie. Kancelaria dostępna jest pod adresem www.porady-prawne.net.pl. Ponadto portal Kancelaria Prawna Online posiada w swej ofercie bazę bezpłatnych artykułów o tematyce prawniczej oraz bezpłatnych wzorów pism procesowych.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań »

  Adwokat Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska - kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne. Działamy skutecznie, profesjonalnie i kompleksowo - pomagamy przedsiębiorcom i osobom indywidualnym, podejście do każdej sprawy niezależnie Doradztwo i porady prawne, reprezentowanie przed sądem: sprawy cywilne, rozwód, separacja, alimenty, prawo karne, medyczne, pracy i rodzinne. Skorzystaj z naszej oferty - posiadamy wysokie kompetencje, bogate doświadczenie zawodowe i jasne zasady współpracy. Kancelaria prawna w Poznaniu - prawnik i adwokat Poznań. Zapraszamy do nas - wysoka jakość usługi.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz »

  Wmkn - Woźnicki Malecha Krzeminski Noga Kancelaria Prawnicza. Pełna obsługa prawna i podatkowa procesów restrukturyzacyjnych - restrukturyzacja zadłużenia spółki, windykacja należności. Serdecznie zapraszamy dalej - okazja, kliknij teraz w link i zobacz więcej na stronie. Prawnik, Radca prawny, syndyk, adwokat Warszawa, woj. Mazowieckie. Click here - Twój wybór to nasza oferta. Działanie na szkodę spółki, stwierdzenie nieważności czy też unieważnienie i uchylenie uchwał, zamówienia publiczne, Odpowiedzialność członków zarządu spółki, pranie brudnych pieniędzy i inne zagadnienia. Naruszenie praw akcjonariuszy mniejszościowych, wyłudzenie zwrotu podatku VAT, narażenie podatku na uszczuplenie, wyłudzenie funduszy unijnych, przetargi doradztwo.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polecamy »

  GDP - profesjonalna Grupa Doradców Podatkowych Gdynia. Grupa zawiązana przez zespół 18 doradców podatkowych z całej Polsce. Kompleksowa obsługa sporów podatkowych tzn. postępowanie podatkowe, postępowanie celne, skarga do wsa. Doradca podatkowy - obszar działania to Gdynia, Gdańsk, trójmiasto i inne miasta w całym kraju. Zobacz więcej i sprawdź nas teraz - kliknij w link.

  Data dodania: 26 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka »

  Jan Karol Kuklewicz adwokat - Kancelaria Adwokacka Wadowice i okolice. Porady prawne i pomoc prawna dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i jednostek organizacyjnych. Sprawy gospodarcze, sprawy karne i sprawy cywilne, administracyjne, rodzinne - alimenty, spadki, rozwody. Kancelaria prawna Zaprasza - adwokat Wadowice, Kalwaria zebrzydowska, Zator, sucha beskidzka.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polecany »

  Prawnik i adwokat Płock - kancelaria adwokacka SPP posiada także oddziały w mieście Włocławek i Żuromin. Zapraszamy - kliknij link i skorzystaj z oferty. Porady prawne z zakresu rozwody i alimenty oraz obsługa prawna przedsiębiorstw - tworzenie spółek, sprawy pracownicze, windykacja należność Płock Mława i inne miasta.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie dlugow »

  Windykacja długów, które zostały u nas zaciągnięte, jest bardzo niezręcznym zajęciem. Szczególnie, gdy zdarzenie miało miejsce w państwie innym niż nasza ojczyzna. Występują wówczas nieznane dotąd kłopoty. Zdarza się, że nie posiadamy umiejętności językowych na odpowiednim poziomie czy po prostu nie stać nas na mecenasa. Nasza strona powstała z myślą o osobach, do których odnoszą się powyższe problemy. Poradnik klarownie i czytelnie wyjaśnia jak poradzić sobie z problemami. Zawiera informację, jak skonstruować tak zwane „przedsądowe wezwanie do zapłaty”, które w większości przypadków w całej rozciągłości wystarcza, aby odzyskać nasze pieniądze. Vademecum zawiera informację jak napisać roszczenie do wyższej instancji oraz wypełnić odpowiednie formularze. Zawiera także informację dotyczące tego, jak zmusić pożyczkobiorcę do zapłaty długów, jeżeli pomimo orzeczenia sądu się od tego uchyla. Celem nawiązania kontaktu, należy wpisać w przeglądarkę internetową następujące wyrażenia: odzyskiwanie naleznosci, jak odzyskac dlug oraz windykacja dlugow. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zapoznaj się »

  Radca prawny Poznań Wielkopolska - sprawy błędów medycznych (błędy lekarskie). Pomagamy złożyć pozew przeciwko szpitalowi lub pozwanie lekarza do sądu. Specjalizacja to odszkodowanie za błąd medyczny (błąd lekarski), odszkodowania za zakażenia szpitalne, zadośćuczynienie za śmierć w szpitalu, gronkowiec odszkodowanie. Kancelaria i adwokat zaprasza - prawnik błąd medyczny, odszkodowanie od lekarza Poznań (Wielkopolska). Dowiedz się jak dostać odszkodowanie od szpitala i jaka jest odpowiedzialność lekarza za błąd w sztuce lekarskiej.

  Data dodania: 18 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno - Podatkowa KAZUS »

  Kancelaria Doradcy Prawnego Mateusz Worek. Kancelaria działa na terenie śląska, specjalizując się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, jak również w świadczeniu usług Klientom indywidualnym. Doradca prawny specjalizuje się w stałej obsłudze rachunkowej i podatkowej podmiotów gospodarczych oraz świadczy pomoc i udziela porad. Posiada rozległą wiedzę oraz doświadczenie zawodowe, co pozwala na kreatywne świadczenie usług na najwyższym poziomie. Współpracuje z Doradcą Podatkowym oraz innymi Kancelariami Prawnymi. Kancelaria KAZUS Doradcy Prawnego ceniona jest za indywidualne podejście do każdego Klienta, elastyczność oraz doskonałą precyzją w prowadzeniu spraw. Kancelaria Doradcy Prawnego świadczy profesjonalną pomoc prawną, gwarantując rzetelną i fachową obsługę, z zakresu:– Prawa ubezpieczeń społecznych – Prawa cywilnego – Prawa rodzinnego i opiekuńczego – Prawa spadkowego – Prawa handlowego i gospodarczego – Prawa karnego – Prawa administracyjnego i podatkowego– Prawa pracy– sporządzenie umów cywilno-prawnych oraz umów nienazwanych;– sporządzenie regulaminów indywidualnych pod kątem prowadzonej działalności;– pomoc w sprawach odszkodowań. - windykacjaW zakresie usług rachunkowych oferuję Państwu rzetelną i kompleksową obsługę dotyczącą:– prowadzenia podatkowej książki przychodów i rozchodów;– prowadzenie ewidencji VAT – zakupu i sprzedaży;– rozliczenie ryczałtu ewidencjonowanego;– prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia;– sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT, CIT;– sporządzanie dokumentacji i rozliczeń do ZUS;– świadczenie obsługi kadrowej firmy m. in. sporządzanie umów o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, listy płac;– udzielenie pomocy przy zakładaniu nowej firmyRuda Śląska, Katowice, Jaworzno

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »

Centralne odkurzacze