Get Adobe Flash player

Centralne odkurzacze

Adwokat Łódź Adwokat Zgierz

Adwokat Łódź Adwokat Zgierz Kancelaria Adwokacka w Zgierzu i w Łodzi zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Szczegóły strony www.adwokat-sekpiotr.pl:

Podlinkuj stronę www.adwokat-sekpiotr.pl:

Adwokat Łódź Adwokat Zgierz

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • RADCA PRAWNY URSUS »

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatowul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 3402-495 Warszawatel. 501-683-319tel. 22-823-73-15e-mail: kancelariafhf@gmail.comKancelaria Prawna FHF Radcy Prawnego Piotra Flatow świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego (odszkodowania, spadki, rozwody, separacje, pozwy o zapłatę, windykacja należności), gospodarczego (spory między przedsiębiorcami), administracyjnego (reprywatyzacja, grunty warszawskie, odzyskiwanie nieruchomości), handlowego (rejestracja spółek, KRS, obsługa korporacyjna), pracy (wszelkie spory ze stosunku pracy), ubezpieczeń społecznych oraz inne, w zależności od potrzeb naszych klientów.Kancelaria stoi na stanowisku, że profesjonalna pomoc prawna nie musi być droga, nawet w Warszawie.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz »

  Wmkn - Woźnicki Malecha Krzeminski Noga Kancelaria Prawnicza. Pełna obsługa prawna i podatkowa procesów restrukturyzacyjnych - restrukturyzacja zadłużenia spółki, windykacja należności. Serdecznie zapraszamy dalej - okazja, kliknij teraz w link i zobacz więcej na stronie. Prawnik, Radca prawny, syndyk, adwokat Warszawa, woj. Mazowieckie. Click here - Twój wybór to nasza oferta. Działanie na szkodę spółki, stwierdzenie nieważności czy też unieważnienie i uchylenie uchwał, zamówienia publiczne, Odpowiedzialność członków zarządu spółki, pranie brudnych pieniędzy i inne zagadnienia. Naruszenie praw akcjonariuszy mniejszościowych, wyłudzenie zwrotu podatku VAT, narażenie podatku na uszczuplenie, wyłudzenie funduszy unijnych, przetargi doradztwo.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polecamy »

  GDP - profesjonalna Grupa Doradców Podatkowych Gdynia. Grupa zawiązana przez zespół 18 doradców podatkowych z całej Polsce. Kompleksowa obsługa sporów podatkowych tzn. postępowanie podatkowe, postępowanie celne, skarga do wsa. Doradca podatkowy - obszar działania to Gdynia, Gdańsk, trójmiasto i inne miasta w całym kraju. Zobacz więcej i sprawdź nas teraz - kliknij w link.

  Data dodania: 26 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka »

  Jan Karol Kuklewicz adwokat - Kancelaria Adwokacka Wadowice i okolice. Porady prawne i pomoc prawna dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i jednostek organizacyjnych. Sprawy gospodarcze, sprawy karne i sprawy cywilne, administracyjne, rodzinne - alimenty, spadki, rozwody. Kancelaria prawna Zaprasza - adwokat Wadowice, Kalwaria zebrzydowska, Zator, sucha beskidzka.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polecany »

  Prawnik i adwokat Płock - kancelaria adwokacka SPP posiada także oddziały w mieście Włocławek i Żuromin. Zapraszamy - kliknij link i skorzystaj z oferty. Porady prawne z zakresu rozwody i alimenty oraz obsługa prawna przedsiębiorstw - tworzenie spółek, sprawy pracownicze, windykacja należność Płock Mława i inne miasta.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Mokotów »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to energiczny zespół świetnych ekspertów z poszczególnych obszarów prawa. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną instytucjom, jednostkom samorządowym i osobom fizycznym. Wieloletnie doświadczenie, szerokie spektrum oferowanych usług i wyjątkowe usposobienie do oczekiwań i potrzeb każdego Klienta czynią Kancelarię jedną z czołowych w Warszawie. Siedziba kancelarii znajduje się w Stolicy, na ulicy Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Eksperci z kancelarii Kamiński & Gawłowska zajmują się takimi dziedzinami prawa jak na przykład: prawo karne, prawo energetyczne, prawo konkurencji i kosumenta i prawo spadkowe. Specjaliści z Kancelarii Kamiński & Gawłowska szczycą się wypracowanym szeregiem ofert praktycznych i wydajnych, gwarantując obsługę prawną na najwyższym poziomie. W celu nawiązania kontaktu, należy wstukać w google następujące słowa kluczowe: adwokat warszawa Mokotów, kancelaria adwokacka mokotow, obsługa prawna warszawa Mokotów lub radca prawny mokotow.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo medyczne kancelaria »

  Z całą pewnością, każdy z nas słyszał o błędach lekarskich i medycznych, które pośrednio lub bezpośrednio rzutowały na zdrowie i samopoczucie. W klinikach częstokroć dochodzi do podobnych zdarzeń. Błąd medyczny, zazwyczaj wynika z zaniedbań poczynionych przez lekarza, ratownika medycznego oraz pielęgniarki. O błędzie medycznym mówimy również wtedy, gdy zakład opieki zdrowotnej dopuścił się określonych zaniedbań. Z kolei, błąd lekarski wynika z nieodpowiednich działań podjętych przez lekarza oraz niezgodnych z powszechnie przyjętą wiedzą medyczną. Błędy te, dotyczą również niepublicznych przychodni lekarskich i kosmetycznych. Wielokrotnie, pogorszenie się stanu zdrowia, wynikające z błędu w sztuce kosmetycznej czy medycznej, doprowadzają do trwałego uszczerbku na zdrowiu. Staranie się o zadośćuczynienie w takiej sytuacji jest rzeczą naturalną. Niejednokrotnie brakuje nam wiedzy, która pozwoliłaby na ubieganie się o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Do podobnych zaniedbań dochodzi w czasie wykonywania zabiegów kosmetycznych. Źle wykonana operacja plastyczna także jest podstawą do roszczenia. W powyższych sytuacjach powinno zwrócić się o konsultację do specjalistów z dziedziny prawa medycznego. Aby uzyskać pomoc, trzeba wpisać w przeglądarkę internetową poniższe słowa kluczowe: prawo medyczne kancelaria, naruszenie praw pacjenta, źle wykonany zabieg kosmetyczny lub uszczerbek na zdrowiu.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie dlugow »

  Windykacja długów, które zostały u nas zaciągnięte, jest bardzo niezręcznym zajęciem. Szczególnie, gdy zdarzenie miało miejsce w państwie innym niż nasza ojczyzna. Występują wówczas nieznane dotąd kłopoty. Zdarza się, że nie posiadamy umiejętności językowych na odpowiednim poziomie czy po prostu nie stać nas na mecenasa. Nasza strona powstała z myślą o osobach, do których odnoszą się powyższe problemy. Poradnik klarownie i czytelnie wyjaśnia jak poradzić sobie z problemami. Zawiera informację, jak skonstruować tak zwane „przedsądowe wezwanie do zapłaty”, które w większości przypadków w całej rozciągłości wystarcza, aby odzyskać nasze pieniądze. Vademecum zawiera informację jak napisać roszczenie do wyższej instancji oraz wypełnić odpowiednie formularze. Zawiera także informację dotyczące tego, jak zmusić pożyczkobiorcę do zapłaty długów, jeżeli pomimo orzeczenia sądu się od tego uchyla. Celem nawiązania kontaktu, należy wpisać w przeglądarkę internetową następujące wyrażenia: odzyskiwanie naleznosci, jak odzyskac dlug oraz windykacja dlugow. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zapoznaj się »

  Radca prawny Poznań Wielkopolska - sprawy błędów medycznych (błędy lekarskie). Pomagamy złożyć pozew przeciwko szpitalowi lub pozwanie lekarza do sądu. Specjalizacja to odszkodowanie za błąd medyczny (błąd lekarski), odszkodowania za zakażenia szpitalne, zadośćuczynienie za śmierć w szpitalu, gronkowiec odszkodowanie. Kancelaria i adwokat zaprasza - prawnik błąd medyczny, odszkodowanie od lekarza Poznań (Wielkopolska). Dowiedz się jak dostać odszkodowanie od szpitala i jaka jest odpowiedzialność lekarza za błąd w sztuce lekarskiej.

  Data dodania: 18 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wodzisław Śląski »

  Adwokat Patryk Riedel specjalizuje się sprawami o rozwód, sprawami o odszkodowanie za szkody górnicze, prawem karnym oraz prawem rodzinnym.Siedziba kancelarii mieści się w mieście Jastrzębie-Zdroj, Wodzisław Śląski i Katowice. Mecenas działa na terenie całego śląska. Proszę o umawianie się na spotkania telefonicznie pod nr.: 500 045 724 lub mailowo - adwokat.riedel@gmail.com Prowo górnicze

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »

Centralne odkurzacze