Get Adobe Flash player

Centralne odkurzacze

Podkategoria: Szkolenia

 • Dysleksja »

  Serwis Ortograffiti został otwarty z myślą o promowaniu Programu Edukacyjno-Terapeutycznego mającego tą samą nazwę i poświęconego dzieciom z problemami dysleksji. Dotykają one dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym i są połączone z generalnymi kłopotami w czytaniu i pisaniu. Ponadto wychowawcy będą w stanie zaopatrzyć się w zadania i materiały do prowadzenia zajęć zarówno w szkole podstawowej jak i gimnazjum. Sprawdzone ćwiczenia dla dyslektyków. Można w tym miejscu znaleźć ogólne dane o programie, jego rozwoju i wielu grach i zabawach przeznaczonych dla wychowanków zarówno w szkole podstawowej jak i gimnazjum. Platforma edukacyjna dla rodziców i pedagogów namawia do zapoznania się z fachowymi poradami.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs masażu Łódź »

  Jesteśmy przyjazną szkołą masażu. Naszym celem jest prowadzenie kursów, które dają Tobie możliwość prowadzenia własnego gabinetu z bogatą ofertą masaży. Z nami zdobędziesz świetny zawód. Naszym założeniem jest zrobić z Ciebie doskonałego masażystę!Jesteśmy placówką niepubliczną posiadamy wpis do ewidencji nr EKF-VI-4320-8-p.n./2002 co oznacza że nasze szkolenia spełniają kryteria jakości procesu kształcenia ustalone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Kuratorium Oświaty. Potwierdzeniem faktu zapewnienia najwyższego poziomu szkoleń są zaświadczenia MEN, dzięki którym otrzymujesz możliwość prowadzenia własnego gabinetu lub pracy w SPA na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Oferta szkoleń jest przeznaczona zarówno dla osób początkujących, jak i masażystów i fizjoterapeutów. Jeśli nigdy nie miałeś styczności z masażem nauczymy Cię wszystkiego od podstaw w tak przystępny i praktyczny sposób, abyś mógł prowadzić swój gabinet od razu po ukończeniu naszego kursu masażu. Każdy kursant otrzymuje od nas materiały szkoleniowe. Profesjonalny kursu masażu klasycznego trwa 2,5 miesiąca i w tym czasie:•zapoznasz się jak wygląda praca w gabinecie masażu;•uzyskasz pełną wiedzę z anatomii ciała ludzkiego;•poznasz elementy kinezyterapii;•zapoznasz się też jak wykonać masaż;•będziesz dobrze wykonywać masaż leczniczy;•uzyskasz wprawę w wykonywaniu masażu sportowego;•będziesz wykonywać masaż relaksacyjny, masaż aromaterapeutyczny;•poznasz jak należy prowadzić masaż odchudzający;•dowiesz się, jak należy prowadzić masaż izometryczny i kontralateralny;•poznasz również refleksoterapię stóp;Możesz skorzystać również z innych szkoleń takich jak: kurs masazu kamieniami, kurs zabiegów SPA, kurs masażu szklanymi kulami.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lean manufacturing »

  Kaizendo.pl to strona na której znajdziesz informacje o takich sprawach jak ciągłe doskonalenie, szkolenia lean manufacturing czy filozofia kaizen. Znajdują się tam metody, które pomogą w optymalizacji procesów w Twojej firmie, przez co pracownicy będą bardziej efektywni. Kluczowe jest dla nas indywidualne podejście do każdego klienta jak również sprawna realizacja projektu, według wcześniej ustalonych wytycznych. Główną zmianą, która powinna nastać po naszych szkoleniach jest usprawnienie wewnętrznej sytuacji w firmie. Wybór szkoleń firmy Kaizendo to gwarancja dobrych warsztatów dla zakładów produkcyjnych.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Rysunku Wrocław »

  Kurs rysunku przygotowujący do egzaminów wstępnych na studia. W ramach kursu rysunku możesz również zapisać się na 7 dniowy kurs e-mailowy. Dzięki temu dowiesz się więcej na temat kursu rysunku we wrocławiu jak również twojego przyszłego zawodu architekta. Kurs rysunku rozpocznie się w pierwszych tygodniach Września po skompletowaniu poszczególnych grup. Zajęcia będą odbywać się w czwartek oraz piątek w godzinach od 17-21 oraz w soboty od 10-14 pierwsza grupa i 14:30-18:30 druga grupa. Możesz zarezerwować sobie miejsce w tych dniach, tak byś mógł zawsze spokojnie dojechać na zajęcia. Miejsce zajęć znajduje się w centrum Wrocławia. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu w ciągu trzech godzin rysunku dostaniesz wielokrotnie korektę swojej pracy. Na każdych zajęciach opracowywany jest inny temat, który przybliży Ci sposób rysowania preferowany na egzaminach wstępnych.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja, praca, reklama, muzyka »

  Strona oferuje informacje dotyczące działalności firmy MC, organizatora koncertów, oprawy muzycznej imprez. W wizytówce znajdziesz ciekawe informacje o pracownikach firmy, nowych pomysłach, ofertę pracy, pliki audio, video, ciekawostki. MC świadczy także usługi edukacyjne w formie warsztatów wokalno instrumentalnych. Jeśli zainteresują Cię nasze usługi dotyczące oferty muzycznej, pracy, warszatatów wokalno - instrumentalnych, napisz do nas. Jesteśmy otwarci na konstruktywne uwagi - jesli uważasz, że możemy coś zmienić na lepsze w ramach naszej działalności podziel się tym z nami. Sprawdź naszą ofertę - polecamy dział imprezy firmowe !

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs PNF »

  Ta strona internetowa stworzona została z myślą o osobach, które reflektowałyby w swoim życiu iść drogą w kierunku koncepcji PNF. Kurs PNF to ćwiczenia przeprowadzane dla osób, które chcą nauczyć się jak zachowywać się w wypadkach, gdy pacjent potrzebuje zawodowej rehabilitacji ruchowej. Dzięki naszej stronie zapoznasz główne normy oraz filozofię teorii PNF. Wynajdziesz u nas wiadomości odpowiadające na pytania: gdzie da się odbyć kurs PNF, na czym on polega oraz dla kogo jest przewidziany. Jeśli chcesz pomagać innym oraz swoją służbą powodować, iż na twarzach wielu pacjentów zagości szczery uśmiech, toteż ćwiczenia w zakresie PNF jest właśnie dla Ciebie. O wiele więcej wiadomości odnajdziesz na stronie www dostępnej pod adresem: kurs-pnf.eu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych problematyką kursów PNF.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program do ewidencji odpadów : Eko-Soft »

  Strona producenta wiodącego oprogramowania w gospodarce odpadami. Dzięki programom firmy Eko-Soft można w łatwy sposób prowadzić ewidencję odpadów i uniknąć kary za brak prowadzonej na bieżąco ewidencji. W naszej ofercie znajdują się programy dedykowane dla różnych branż. Poza wystawianiem kart przekazania odpadu można wystawiać dokumenty potwierdzające odzysk i recykling, a także składać zestawienie zbiorcze dla Urzędu Marszałkowskiego.Dla klientów zapewniana jest bezpłatna pomoc merytorycznaw zakresie przepisów ochrony środowiska.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Języków Obcych »

  Centrum Języków Obcych – Language4u Prowadzimy profesjonalne szkolenia językowe dla pracowników i kadry zarządzającej, zarówno w zakresie języka ogólnego jak i specjalistycznego.
  SPRAWDŹ NASZĄ OFERTE. Słuchacze mają dostęp do nowoczesnych pracowni. W salach jest czysto i przytulnie, co zachęca do nauki języka.Nasza placówka znajduje się w centrum Bydgoszczy, ok. 200m od starego rynku, przy ul. Jagiellońskiej 4 Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie: www.skk.pl

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybierz nas »

  Firma LANPulse Akademia Sieci - szkolenie ccna online. Oferta na szkolenia sieciowe prowadzone w formie online na żywo. CCNA całkowicie bez kompromisów! CCNA bez ograniczeńi, bez kłopotu i wysiłku. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy na szkolenie cisco ccna online - kurs ccna Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań. Szczegółowe informacje i podani wykładowcy na stronie www - skorzystaj z oferty na kurs cisco ccna.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Prawo jazdy kraków - Auto Salwator profesjonalny Ośrodek Szkolenia Kierowców na wysokiem poziomie - nauka jazdy Kraków, woj. małopolskie. Profesjonalne i bezstresowe szkolenia W systemie SPS. Korzystne warunki współpracy - czytaj więcej na stronie, kliknij i zobacz. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij teraz w link i zoabcz więcej na stronie. Szkoła Auto Salwator to zdecydowanie sprawdzona marka - wyróżniamy się wysoką skutecznością. Kompleksowe szkolenie na prawo jazdy w Krakowie - w miłej atmosferze i w dobrej cenie dla Państwa. Sprawdź nas co polecamt - skorzystaj z oferty póki mamy dobre ceny. Zobacz jak dobra może być nasza oferta. Serdecznie zapraszamy - nauka jazdy Kraków. Najwyższa jakość - Szereg zdobytych certyfikatów. Instruktorzy z należytym doświadczeniemposiadają odpowiednie uprawnienia oraz certyfikaty. Wysoki komfort, fachowość i kompetencje - Nauka jazdy w Krakowie.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Lider Bielsko-Biała »

  Ośrodek szkolenia kierowców LIDER to grupa instruktorów młodych, a zarazem doświadczonych, pracujących z wielką pasją zawodową. My nie uczymy tylko pod egzamin na prawo jazdy, ale bezpiecznego i sprawnego poruszani się po drodze w każdych warunkach. Podczas szkolenia poznasz przede wszystkim zasady ruchu drogowego, ale także technikę bezpiecznego poruszania się na drodze. W naszym ośrodku klient jest najważniejszy, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje na różnego rodzaju szkoleniach dla instruktorów nauki jazdy. Prowadzimy szkolenia dla kierowców na prawo jazdy kategorii B. W ofercie ośrodka dostępne są bardzo atrakcyjne ceny szkoleń oraz możliwość zapłaty za kurs w nie oprocentowanych ratach. Poza kursami nauki jazdy kategorii B, szkoła oferuje lekcje doskonalące technikę jazdy samochodem dla osób będących już kierowcami.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy it »

  Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami it, to serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową it-szkolenia.eu.Działamy na rynku od długiego czasu, organizujemy rozmaitego rodzaju szkolenia z branży IT. Nasze długoletnie doświadczenie, zaręcza Państwu wysoką jakość oferowanych usług. Nasza kadra uczy od wielu lat najlepszych ekspertów IT. Organizujemy kursy stacjonarne w naszej instytucji, u klienta lub w innej uprzednio ustalonej lokalizacji. Między innymi proponujemy innowacyjne szkolenia dla programistów, autoryzowane przez Microsoft, Novell, kursy w charakterze wykorzystywania komputera w biurze, zarządzaniu i komunikacji. Dodatkowo oferujemy usługi, które są dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów to zapraszamy na nasza witrynę.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia it hostuj »

  Interesujesz się informatyką? Wyszukujesz szkoleń, które poszerzą i wzmocnią Twoje umiejętności w tej dziedzinie? Jeśli tak jest wtedy zademonstrowany w tym miejscu serwis jest idealnym miejscem dla Ciebie. Odkryjesz tu bowiem kursy IT a także szkolenia EFS, które również są powiązane z informatyką. Kursy IT są coraz to częściej poszukiwane przez nowicjuszy jak też ekspertów z branży IT. Zapewniają one otrzymanie certyfikatów, które następnie przydają się w rozwijaniu kariery zawodowej. Bardzo często nasi czytelnicy wykorzystują artykuły, które przedstawiają stopniowo przebieg danego szkolenia IT. Publikujemy tam bowiem filmiki pomocnicze, które pozwalają samemu zrealizować poniektóre z kursów. Wybieramy jedynie najciekawsze szkolenia czy też kursy z świata komputerów i oprogramowania, które następnie pragniemy wam jak najgruntowniej opisać na naszej stronie. Zajmujemy się także doradztwem w sprawach prowadzonych szkoleń na terenie Polski. Prezentujemy także firmy zajmujące się organizacją tego typu szkoleń. Stronę internetową osiągalną pod adresem: www.hostuj.com.pl stworzyliśmy z myślą o tych najbardziej wymagających. Uprzejmie zapraszamy.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawo »

  Szkoła Auto Salwator - nauka jazdy Kraków. Oferujemy Państwu atrakcyjne kursy i szkolenia przygotowujące kompleksowo do uzyskania prawa jazdy, jazdy odświeżające i doskonalące poprzednio nabyte umiejętności. Prawo jazdy Kraków - bezstresowa nauka jazdy w krakowie. Auto Salwator to także profesjonalna szkoła motocyklowa - Zapraszamy - kat a, prawo jazdy w Krakowie (małopolska).

  Data dodania: 23 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wypróbuj »

  Pisanie prac E-Konsultacje - prace magisterskie, licencjackie, dyplomowe. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i sprawdź nas teraz. Prosimy o dokładne określenie wymagań technicznych, sugerujemy zadzwonić do nas i zapoznać się z ofertą firmy. Podstawowymi czynnikami wpływającymi na ostateczną cenę pracy są: Ilość stron, Problematyka, Dostępność materiałów, charakter opracowania (problemowe, teoretyczne). Napisz do nas po informacje dotyczące cen.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy IT »

  Serwis informatyczny demonstrowany tu przez nasz zespół przedstawia kursy IT oraz szkolenia efs. Wynajdziecie tutaj dużo ciekawych wiadomości o tym jakie umiejętności przynoszą ze sobą szkolenia Microsoft oraz czym są szkolenia IT. Korepetycjelublin.com.pl to strona internetowa, której celem jest ukazywanie wiadomości o świecie informatyki. We umieszczonych artykułach odnajdziecie dane na temat korzystnych certyfikatów jednostki Microsoft. Kurs Excela czy też szkolenia Microsoft z obszaru administrowania serwerami to poniektóre spośród omawianych przez nas szkoleń z branży informatycznej. Odnajdziecie tutaj też instytucje zajmujące się organizacją i przeprowadzaniem tego typu szkoleń. Typy kursów, jakie próbujemy jak najdokładniej wam opisać, selekcjonujemy z długiej listy certyfikowanych kursów. Lokalni czytelnicy są zadowoleni z naszych usług, ponieważ oferujemy jedynie te najciekawsze eventy. Dołącz do licznej wspólnoty powyższego serwisu informatycznego i w tej chwili przeszukaj całą naszą ofertę. Otwarcie zapraszamy tych, którzy poszukują specjalistycznych szkoleń z dziedziny IT.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze